Bierevenementen in September en Oktober
Bierevenementen in September
Ontdek Utrechtse brewpubs, bezoek in augustus of september brouwerijen zoals VandeStreek, Brothers in Law, Frontaal, Brouwerij Oproer en Brouwerij de Kromme Haring om stempels te verzamelen. Bij 4 stempels krijg je een gratis Utrecht Bierstad tote-bag met verrassingen en kortingen. De tote-bag is ontworpen door Rob van Roodgras. Je hebt twee maanden de tijd om stempels te verzamelen en hoeft niet te reserveren. Ga met vrienden en ontdek Utrecht's biercultuur!
BosschSpeciaalbierfestival Zwolle
De organisatie heeft het dit jaar net iets anders aangepakt: ze presenteren speciaalbieren van brouwers uit o.a. verschillende Hanzesteden en dat allemaal in de sfeervolle Plantagekerk in Zwolle. De Hanzesteden, die zich in de middeleeuwen over heel Noord-Europa uitstrekten, waren een krachtig handelsnetwerk waar allerlei goederen, waaronder graan en hop, werden verhandeld. Dit maakte deze steden de ideale plekken voor de productie van: BIER!
Het Bierfestival Leeuwarden biedt een jaarlijks evenement met een breed scala aan lokale, nationale en internationale bieren. Het is een paradijs voor bierliefhebbers, met tap-takeovers, heerlijk eten en live muziek. Bij je entreekaart krijg je een herbruikbaar bierglas, een festivalboekje en een waterflesje. Je kunt met dit glas bij verschillende brouwers langs om diverse bieren te proeven. Na afloop kun je het festivalglas als aandenken houden of inruilen voor statiegeld.
Bierevenementen in Oktober
De afgelopen jaren heeft het Woerdens bockbierfestival tot ver buiten de Woerdense stadsgrenzen bekendheid gemaakt. Dit betekent dus dat de volgende editie eraan zit te komt. Er zullen verschillende bierbrouwers aanwezig zijn uit binnen en buitenland. Voor de overige bierliefhebbers zijn er dit jaar ook andere bieren als bockbier te proeven. Naast de bieren is er ook eten verzorgd door lokale ondernemers uit Woerden.
Op zaterdag 7 oktober 2023 organiseert het Roosendaals Biergilde van 14.00 tot 18.00 uur het Roosendaals Bockbierfestival op de Markt, Bloemenmarkt en in de Molenstraat in Roosendaal. Deze twintigste editie vindt plaats in maar liefst negen cafés. Bereid je voor op meer dan vijftig bockbieren!
Dit is een uniek festival dat zich richt op wildfermentatie in bier, wijn, cider en voedsel. Het biedt een indrukwekkende internationale selectie en een kans om zeldzame en exclusieve bieren, ciders en natuurlijke wijnen te proeven. Er zijn talloze nieuwe smaakervaringen te ontdekken.
Op dit moment zijn dit erg populaire speciaalbier evenementen, dus vergeet zeker niet een kijkje tenemen op hun websites en wie weet zien ze jou daar op het festival.
Dus ben je dorstig, en lust je een biertje ontdek nog meer smaakvolle ontdekkingen bij Hellobier.